Letnie promocje💚 do -80% na wszystkie olejki: 5%, 7%, 10%, 15% i 35% 🍀

NATURALNE MYDEŁKO KONOPNE

Cudowne, wyjątkowe, składające się w 99,9% z naturalnych komponentów – mydełko konopne będzie bohaterem dzisiejszego artykułu.

Nasza skóra to pierwsza bariera ochronna naszego organizmu. Wiele aspektów naszego zdrowia i higieny zależy od tego jak będziemy się obchodzić z naszą zewnętrzną powłoką.

Dlatego stworzyliśmy produkt z naturalnymi, niepodrażniającymi składnikami, które spełnia swoją podstawową myjącą funkcję, a ponadto wzmocnią naturalna barierę ochronną skóry.

Olej konopny – wykazuje holistyczne działanie na nasza skórę, nawilża, łagodzi podrażnienia oraz stany zapalne. Pozostawia skórę elastyczna i sprężystą.

Oliwa z oliwek – stosowana od najmłodszych lat a jednocześnie przeznaczona dla cer najbardziej wymagających, borykających się z problemami atopowymi czy alergicznymi. Efekt nawilżenia oraz zmiękczenia skóry widoczny jest niemal od razu.

Masło kakaowe – zawiera w sobie polifenole, które pełnia funkcje przeciwutlniaczy, dzięki czemu opóźniają procesy starzenia się skóry. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe przyczyniają się do dogłębnego nawilżenia oraz zmiękczenia naskórka.

Olej rycynowy – posiada zdolności głębokiego wnikania w powierzchnie skóry,stymulując tam produkcje kolagenu i elastyny. Odpowiada za jędrność a także elastyczność skóry.

Terpeny – są to olejki eteryczne konopi, wiele rodzajów terpenów działa aseptycznie oraz dezynfekująco na skórę. Stosowanie terpenów pobudza również krążenie, zwiększając ukrwienie skóry.

Napar konopny – działa łagodząco oraz nawilżająco na skórę, oczyszcza ją.

Takie składniki w połączeniu z pewnością sprawią, że skóra będzie nam wdzięczna. Naturalny, prosty skład bez zbędnych ulepszczaczy, sprawi że skóra będzie oczyszczona, nawilżona i właściwie odżywiona.

Skorzystaj z promocji do końca czerwca! Przy zakupie za minimum 300 zł, naturalne mydełko konopne otrzymasz tylko za 1zł!

Leave a Comment