Wiosenne promocje!💚-20% od cen promocyjnych na olejki 5% 500mg, 7% 700mg, 2,5% 250mg 🟢Feel good & do good🟢

MARIAN RÓŻYC

Kim jestem?

Jestem badaczem Medycyny Niekonwencjonalnej. Od piećdziesięciu lat zajmuje się badaniem wptływu żywności na stan zdrowia człowieka. Hipokrates – Ojciec Medycyny – Powiedział “Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” Postanowiłem zgłębić tę prawdę.Pragnę w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że w Grudniu 2015 Ukończyłem  trzy letnie studia w The Amerivcan Association Nutritional Consultant i zostałem Dyplomowwanym Nutrtitionist (ang.) czyli ekspertem żywieniowym.

Cytat, który był moją myślą przewodnią podczas prac nad prac nad moimi książkami “RAK TO NIE WYROK ŚMIERCI” i “APTEKA W KUCHNI” zaczerpnąłem ze słynnego Instytutu Medycznego Rockkefellera, a brzmi on następująco”Jeżeli dzisiejsi lekarze nie staną się specjalistami od żywienia, to dietetycy zostaną lekarzami jutra”. Metody, które opisuje w tych książkach, wybrałem od najlepszych światowych lekarzy Biochemików-Dietetyków. Metody te są sprawdzone i skuteczne. Wielu ludzi wyleczyło się z chorób,które są uznawane przez Medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. W wieku dziecięcym chorowałem na krzywicę z powodu braku mleka i witaminy słonecznej “D”. Podawano mi ją w tranie rybim, co poprawiło wchłanianie wapnia i spowodowło, że moje kości i tkanki powróciły do normy. W roku 2007 zdiagnozowano u mnie “Carpal Tunnel Syndrome (Zespół Cieśni Nadgarstka). z którego wyleczylem się sam wciągu trzech tygodni. Trafna analyza włosów pokazała jakich minerałów i witamin brakuje w moim organiźmie, a jakich jest zadużo.Dzięki wiedzy o tym, że minerały z pożywienia wypierają się wzajemnie (Chelatcja), całkowicie wyleczyłem się z wyżej wymienionej choroby. W roku 2009 stwierdzono u mnie raka skóry. Podobnie jak w cywilizowanym świecie, pracuję wewnątrz budynku, gdzie promienie słoneczne nie docierają.

Z powodu braku słoneczne witaminy “D”, zwłaszcza zimą, organizm zostaje pozbawiony dostatecznej ilości wapnia i zaczyna pożyczać z kości. Skutkiem tego są bóle występujące w krzyżu. Posiadając już wiedzę najlepszych lekarzy Biochemików-Dietetyków na ten temat, w sześć miesięcy wyleczyłem się całkowicie!!!! Zażywałem tran rybi w kapsułkach bogaty w witaminę D i A która jest (witaminą Anty rakową (szczególnie witamina A) a która regeneruje membrany komórkowe oraz skórę. Do swojej diety wprowadziłem rownież tabletki Magnezu (magnez wstrzymuje przerzuty raka do innych organów a także do swego wyżywienia wprowadziłem minerał krzem w formie OLEJU CBD oraz inne minerały niezbędne w leczeniu tej choroby. W lutym 2010 zrobiono mi badania Tarczycy. W ten sposób udowodniłem sobie i innym że moja tarczyca nie pracuje prawidłowo. Kiedy poznałem przyczynę wyleczyłem się sam. Pomogłem ludziom się wyleczyć kompletnie z Nadcisnienia Tetniczego.

Dny moczanowej niemogę dłużej ukrfywac, że sam wyleczyłem się z mojego raka skóry i wielu naszym rodakom wyleczyć się z nawet z trzeciego i czwartego stadium raka. Moje książki możesz nabyć w ENSO ELECTRONICS u pana Mariusza Grzendy a dowody na to, że mowię całkowitą prawde znajdziesz w moich książkach!!! ŻYCZĘ zdrowia wszystkim rodkom w kraju i zagranicą Dyplomowany Ekspert Medycyny Alternatywnej i suplementacji

Marian Mieczysław Rózyc

Kontakt: e-mail: mrozyc47@gmail.com

Skype: marian m rozyc