Letnie promocje💚 do -80% na wszystkie olejki: 5%, 7%, 10%, 15% i 35% 🍀

Konopia to Święta Roślina, która uzdrawia Ciało, Umysł i Duszę

W dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu, codziennego pędu często brakuje nam czasu na bycie dla samych siebie, na chwilę zatrzymania oraz na regenerację i nabranie sił.

Coraz częściej dla poczucia własnej wartości nie wystarczy już tylko być, trzeba mieć jeszcze odpowiednią energię i siłę, by cieszyć się pełnym zdrowiem, nie tylko tym fizycznym.

Ta siła o której wspomniałam, nie musi kojarzyć się z agresją i brutalnością, co udowodnił w ostatniej audycji Mistrz Sztuk Walki MMA – Robert Bryczek. Swój zawód traktuje jak sztukę, jak pewnego rodzaju misję, Jego własną realizację duchowego rozwoju.

Szerzej o audycji piszę w tym artykule:

a całą audycję znajdziesz pod tym linkiem:

Wracając do tytułu artykułu postaram się Was przekonać, że konopia siewna włóknista naprawdę zasługuje na miano Świętej

CIAŁO

Mamy coraz więcej dowodów na wpływ jelit na zdrowie człowieka. Nasze jelita to najbardziej różnorodne pod względem bakterii środowisko na Ziemi!

90% serotoniny, która obniża do absolutnego minimum pojawienie się depresji nie powstaje w głowie, a właśnie w jelitach. Udowodniono, że większe ryzyko depresji i przewlekłego stresu występuje u osób, cierpiących na Zespół Jelita Drażliwego.

Jak więc zadbać o jelita:

•             Ograniczyć antybiotyki i długotrwałe kuracje lekami syntetycznymi

•             Dbać o świeże, różnorodne pożywienie

•             Spożywać produkty bogate w „dobre” bakterie: kiszonki, jogurty, kefiry( najlepiej takie od krówki, która widzi Słońce i trawę 😉 ), kombuchę

O nasze jelita można również zadbać wdrażając kurację olejkami konopnymi:

•             CBD(A)  reguluje prace jelit, usprawnia ich pracę, uspokaja

•             CBG(A) jako komórka macierzysta konopi niweluje stany zapalne, bywa pomocny także w chorobie Crohna

Tutaj trzeba wspomnieć o olejku full spectrum RAW+ 7%, który zawiera w sobie zarówno CBD(A) jak i CBG(A) a dodatkowo jest w super cenie!

Wrócę jeszcze do kannabigerolu CBG(A), jest to pierwszy kannabinoid wytwarzany przez konopie w fazie wzrostu – komórka macierzysta. Można przyrównać do Matki, która swojemu Dziecku przekazuje wszystkie najcenniejsze składniki, a co najważniejsze my również możemy korzystać z jej dobrodziejstw!

CBG(A) znajdzie zastosowanie przy:

•             Egzemach

•             Grzybicach skóry

•             Łuszczycy

•             Trądziku

•             AZS

UMYSŁ

Już od dawien dawna pierwotne ludy celebrowały uzupełniające się potencjały Słońca i Księżyca, Jin i Jang, mężczyzny i kobiety. Współczesny świat zbudowany jest na przeciwieństwach, które wzajemnie się uzupełniają – dzięki temu istniejemy.

Dziś te różnice się zacierają, dążymy do jednolitości – tracimy równowagę przez co oddalamy się od zdrowia. Leki hormonalne, niewłaściwa dieta, brak ruchu – to sprawia że różnice pomiędzy męskim a żeńskim pierwiastkiem coraz bardziej się zacierają.

Warto szukać wsparcia w Naturze – ukojenie, spokój, relaks po ciężkim dniu osiągniemy dzięki olejkom CBD – wykorzystamy moc Świętej Rośliny dla naszych prawdziwych, odwiecznych potrzeb

DUSZA

„ Kobieta, gdy raz postanowi coś i sercem stanie przy swej myśli, w wykonaniu jest upartszą, zaciętszą od mężczyzny” – Józef Ignacy Kraszewski.

Każda silna kobieta wie, że ta moc nie pochodzi z zewnątrz – to efekt zadbanego, regularnie pielęgnowanego, rozświetlonego wewnętrznego światła. Kobieta z takim wnętrzem z pewnością przekaże pozytywną energię swojemu otoczeniu.

Możesz odpoczywać malując mandale, śpiewając lub spotykać się z inspirującymi ludźmi – takich z pewnością spotkasz na Harmonii Kosmosu w dniach 23-27.06 w Torzymiu obok Zielonej Góry. W piątek 24.06 o godzinie 17:45 na Scenie Głównej odbędzie się mój wykład pt.: „Konopia to Święta Roślina, która uzdrawia Ciało, Umysł i Duszę od wieków”

W sobotę (25.06.) o godzinie 16 zapraszam Was na mój koncert Mantr w stylu reggae i premierę singla „ Możesz Wszystko” z płyty Her Story – będzie to uczta dla Umysłu, Duszy a także Ciała.

Ponadto zapraszam również do odwiedzenia mojego stoiska, przy którym będzie można nabyć olejki konopne w promocyjnych cenach oraz spróbować pysznych, orzeźwiających naparów konopnych a także zaczerpnąć konsultacji.

Dbasz o Ciało, Umysł i Duszę? Wypróbuj cudowną moc Świętej Rośliny!

Leave a Comment